Εκοψαν την πίτα τους οι «Κουρήτες»
![Εκοψαν την πίτα τους οι «Κουρήτες»](/images/made/images/uploads/posts/84678134_877285672704292_2498529458454003712_n_720_540_76.jpg)
Με μεγάλη συμμετοχή πραγματοποιήθηκε στις 09-02-2020 η κοπή πιτας για τον σκοπευτικο σύλλογο "Οι Κουρήτες", ενω πραγματοποιήθηκε και ο πρώτος αγώνας σταθερού και πήλινου στόχου για το νεο έτος.
Στα πλαίσια της εκδήλωσης στους χώρους του Σκοπευτηρίου, που βρίσκεται στη θέση "Ροϊδολάκι", πλησιον της Ι.Μ Βροντησιου, έγινε επίδειξη των σκοπευτικών αγωνισματων απο τους προπονητές του Συλλόγου, ενω το παρών εδωσαν ,ο Δήμαρχος Φαιστου κ. Νικολιδάκης Γρηγόρης, ο αντιδήμαρχος κ. Πωλιουδακης, ο Δημ. Σύμβουλος κ. Καργακης Νίκος ο πρόεδρος της Δημοτικής Κοινότητας Ζαρου κ. σαμιωτακης , εκπρόσωποι φορέων και φυσικά αρκετά μελη του Συλλόγου.
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!