Η Ομάδα Δρω εν δράση και στο Αλσύλλιο του Κούλε
![Η Ομάδα Δρω εν δράση και στο Αλσύλλιο του Κούλε](/images/made/images/uploads/posts/koules3_856_642_76.jpg)
Συνεχίζει τις δράσεις της η Εθελοντική Ομάδα Νεολαίας Φαιστού ΔΡΩ! Οι νεολαίοι της Ομάδας σήκωσαν τα μανίκια και προχώρησαν σε επιχείρηση καθαριότητας στο Αλσύλλιο του Κούλε στις Μοίρες.
Αναμφισβήτητα ο όμορφος χώρος του μοναδικού πνεύμονα πρασίνου στην έδρα του Δήμου Φαιστού, είναι τώρα πιο φιλόξενος για τους επισκέπτες, αρκεί και οι ίδιοι να σέβονται το Αλσύλλιο και να το διατηρούν καθαρό χωρίς να αφήνουν σκουπίδια κάθε φορά που το επισκέπτονται!
![](/images/made/files/uploads/general/koules2_2_637_478_76.jpg)
![](/images/made/files/uploads/general/koules1_2_637_389_76.jpg)
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!