Ο κόλπος της Μεσαράς μας “κλείνει το μάτι” και μας προσκαλεί!
![Ο κόλπος της Μεσαράς μας “κλείνει το μάτι” και μας προσκαλεί!](/images/made/images/uploads/posts/thalasa3_852_490_76.jpg)
Φωτο: mesaralive.gr
Ώρα για βουτιές στο Νότο!!!
Υπέροχη η θάλασσα σήμερα στο Νότο της Κρήτης!
Ο κόλπος της Μεσαράς, από την Αγία Γαλήνη μέχρι τον Κόκκινο Πύργο, το Καλαμάκι, τον Κομμό και τα Μάταλα μας "κλείνει το μάτι" για δροσερές βουτιές και λίγες στιγμές χαλάρωσης! Η θάλασσα είναι να την "πιεις στο ποτήρι" που λένε... Αν είστε από τους τυχερούς που ήδη κάνατε τη βουτιά σας και ίσως τώρα να απολαμβάνετε το φαγητό, το ποτό ή τον καφέ σας σε ένα από τα παραλιακά μαγαζιά, έχετε εικόνα και... γεύση! Για όσους δεν τα κατάφεραν ακόμα... η πρόσκληση παραμένει πάντα ανοικτή! Γιατί εδώ στο Νότο χτυπά η καρδιά του Καλοκαιριού!!!!
![](/images/made/images/uploads/posts/thalasa2_637_381_76.jpg)
![](/images/made/images/uploads/posts/thalasa1_637_340_76.jpg)
Δείτε επίσης
-
Δεν υπάρχουν καταχωρήσεις