Π.Σ Τυμπακίου: Ξεκινούν οι δράσεις καθαριότητας
![Π.Σ Τυμπακίου: Ξεκινούν οι δράσεις καθαριότητας](/images/made/images/uploads/posts/1_(17)_856_453_76.jpg)
Το ερχόμενο Σάββατο 20 Απριλίου
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τυμπακίου διοργανώνει ημέρα καθαριότητας το Σάββατο 20 Απριλίου και ώρα 4:30 το απόγευμα .Πρώτη τοποθεσία η Παιδική Χαρά (δίπλα στο 3ο Δημοτικό σχολείο Τυμπακίου). Η Άνοιξη εχει καταφτάσει και αυτό σημαίνει ένα πράγμα ότι τα πάρκα και οι παιδικές χαρές ξανά γέμισαν ζωή και παιδικές φωνές. Πρέπει όμως όλοι εμείς να συμβάλουμε στο να παραμένουν καθαρά και ασφαλή για τα παιδιά μας. Γι αυτό καλούμε όλο το κόσμο να έρθει και να συμμετάσχει σε αυτό. Θα χαρούμε να σας δούμε εκει. Γιατί η καθαριότητα είναι αρμοδιότητα όλων μας.
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!