Το Matala Master Beach Volley τιμά τα κορίτσια του ΓΑΣΜ
![Το Matala Master Beach Volley τιμά τα κορίτσια του ΓΑΣΜ](/images/made/images/uploads/posts/gasm_vollei_2_856_482_76.jpg)
Το άθλημα του Βόλεϊ έχει την τιμητική του αυτές τις μέρες, μέσα από το Matala Master Beach Volley που διεξάγεται από 14 Ιουλίου έως σήμερα Κυριακή 17 στον όμορφο παραλιακό οικισμό!
Το αγαπημένο ωστόσο άθλημα για τη Μεσαρά, είχε την τιμητική του και καθ΄ όλη τη διάρκεια της φετινής χρονιάς , αφού οι γυναίκες του ΓΑΣΜ κατάφεραν μέσα από μια εκπληκτική πορεία στο πρωτάθλημα Κρήτης, να στεφθούν Πρωταθλήτριες και να κερδίσουν επάξια το εισιτήριο για την Α2 Εθνική Κατηγορία! Από τις τιμητικές λοιπόν εκδηλώσεις του Matala Master Beach Volley δε θα μπορούσε να λείπει η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του ΓΑΣΜ η οποία θα τιμηθεί σήμερα Κυριακή το βράδυ κατά τη διάρκεια των τελικών για την άνοδό της στην Α2 Εθνική Κατηγορία!
Να υπενθυμίσουμε ότι όπως έχει ήδη γράψει το mesaralive.gr οι διοργανωτές θα τιμήσουν και τον αείμνηστο Μανώλη Κουμιανάκη για την προσφορά του στο beach volley των Ματάλων και τον αθλητισμό.
Δείτε επίσης
- Αντίστροφη μέτρηση για την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων «Παρίσι 2024»
- Europa League: Πρωτο βήμα πρόκρισης για τον ΠΑΟ (HL)
- Ευρωπαϊκές Διοργανώσεις: Τα εύκολα δύσκολα εκαναν οι Δικέφαλοι (hl)
- Το αναλυτικό πρόγραμμα της πρεμιέρας της Super League
- Eurobasket U20: «Ατσάλινη» και «χάλκινη» η Εθνική Νέων Ανδρών (HL)