Τυμπάκι: Τα... έσπασαν στα αποδυτήρια οι πρωταθλητές, στον αέρα ο Σουτζής!
![Τυμπάκι: Τα... έσπασαν στα αποδυτήρια οι πρωταθλητές, στον αέρα ο Σουτζής!](/images/made/images/uploads/posts/mitso_3_856_482_76.jpg)
To τελικό σφύριγμα του διαιτητή Μανδαλενάκη στο ντέρμπι ΑΟΤ-Ηρόδοτος, έφερε τους παίκτες και την διοίκηση του Τυμπακίου να γίνονται ένα κουβάρι και να πανηγυρίζουν το πρωτάθλημα, με τον κόσμο στην κερκίδα να ανάβει καπνογόνα και να χειροκροτά τους πρωταθλητές.
Στο επίκεντρο ήταν ο προπονητής Νίκος Σουτζής, τον οποίο οι ποδοσφαιριστές πέταξαν στον αέρα, ακολούθησαν τα όλε με τον κόσμο ενώ οι πανηγυρισμοί συνεχίστηκαν στα αποδυτήρια όπου έγινε χαμός!
Πάντως προς τιμήν του ο προπονητής του Ηροδότου Βασίλης Κρασανάκης, ένας προπονητής κόσμημα για το ηρακλειώτικο ποδόσφαιρο, ήταν από τους πρώτους που μπήκαν στα αποδυτήρια και συνεχάρη τους παίκτες και τον προπονητή του Τυμπακίου για τον τίτλο.
![](/images/made/files/uploads/general/aot1_1_630_362_76.jpg)
![](/images/made/files/uploads/general/aot2_1_630_362_76.jpg)
![](/images/made/files/uploads/general/aot4_1_630_362_76.jpg)
![](/images/made/files/uploads/general/aot3_1_630_362_76.jpg)
![](/images/made/images/uploads/posts/mitso_3_637_358_76.jpg)
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- Λειψυδρία: Χωρίς αντίκρισμα η κήρυξη των δήμων σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης
- Επέτειος 200 χρόνων απο τον θάνατο του αγωνιστή Μιχαήλ Κουρμούλη
- Η πιο ξηροθερμική περιοχή στην Κρήτη η Μεσαρά!