O Π.Σ Τυμπακίου ευχαριστεί...
![O Π.Σ Τυμπακίου ευχαριστεί...](/images/made/images/uploads/posts/politistikos-1_856_482_76.jpg)
Mε αφορμή το κύμα αλληλεγγύης απο Τυμπακιανούς κι όχι μόνο μετα την έκκληση για αίμα απο την οικογένεια του νεαρού Στέργιου Μηλολιδάκη
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Τυμπακίου, θα ήθελε να ευχαριστήσει ολόψυχα όλους όσους συνέβαλλαν στο να καλυφθεί η απαραίτητη ποσότητας αίματος για το παιδί που χειρουργηθηκε από το Τυμπακι. Ένα μεγάλο ευχαριστω και από τους γονείς του παιδιού Μανώλη και Κατερίνα Μηλολιδάκη προς όλους όσους βοηθησαν στην άμεση κοινοποίηση.
Το διοικητικό συμβουλίου του πολιτιστικού συλλόγου Τυμπακίου ανταποκρίθηκε άμεσα καθώς και πολλοί εθελοντές, οι οποίοι ξεπέρασαν τις ανησυχίες τους και έλαβαν μέρος στον αγώνα για ένα πολύ πολύτιμο αγαθό… την ζωή!
Τεράστια τιμή για εμάς,να γνωρίζουμε ότι υπαρχουν ανθρωποι που θα τρέξουν ανά πάσα στιγμή.Ο ενθουσιασμός μας για τους ανθρώπους αυτούς είναι η επιτυχία, η ελπίδα και η περηφάνεια η οποία μας γεμίζει.
Με εκτίμηση,
Πολιτιστικός Σύλλογος Τυμπακίου
Δείτε επίσης
- Μια πρωτότυπη μουσικοθεατρική αφήγηση απόψε στο Τυμπάκι
- Nέος δυνατός σεισμός-Αισθητός και στη Μεσαρα
- ¨”Η Κρήτη θα αποκτήσει ένα ολοκληρωμένο Στρατηγικό Σχέδιο για τη διαχείριση των υδάτων”
- Φρούτο με τυρί: 15 τρόποι για το τελειότερο φαγητό του καλοκαιριού
- «Ανοίγει» η πλατφόρμα της ΔΥΠΑ για εγγραφή σε Σχολές Ανώτερης Επαγγελματικής Κατάρτισης