Αδικείται από την ισοπαλία η Α.Ε.Καμηλαρίου, 1-1 με την Αναγέννηση

mesaralive.gr  06 November, 2016 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Ισόπαλη με σκορ 1-1 αναδείχθηκε η ΑΕ Καμηλαρίου με την Αναγέννηση στο γήπεδο της Βαγιάς, για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β2 ΕΠΣΗ.

Στο 10΄ οι γηπεδούχοι έχασαν σημαντική ευκαιρία, όταν ο Καρούζος σημάδεψε το δοκάρι, για να έρει η απάντηση από τους φιλοξενούμενους με χαμένες ευκαιρίες σε προσπάθειες των Κουρτάκη, Πατεράκη και Παπαδάκη, με το σκορ να μένει τελικά στο πρώτο ημίχρονο ισόπαλο 0-0.
Στην επανάληψη, οι γηπεδούχοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στο 60΄ με τον Μπατζακάκη να σημειώνει με πλασέ το 1-0, για να έρθει το 78΄ όπου ο Κρασαγάκης με σουτ από το ύψος της περιοχής, διαμόρφωσε το τελικό 1-1

Αναγέννηση: Φτενάκης, Χαλκιαδάκης, Τσαφαντάκης, Πλαϊτης, Σπένγκας, Μαυρογιάννης, Καρούζος(70΄ Στυλιανάκης), Σμαραγδάκης(75΄ Τσαντιράκης), Κίτσας(46΄ Μπατζακάκης), Θαλασσινός, Καφετζογιαννάκης

ΑΕ Καμηλαρίου: Χίκα, Αουρέλ, Πετρόφ, Μαλαξιανάκης, Λεονταράκης, Άλλα, Παπαδάκης, Δαριβιανάκης(46΄ Σούρλας), Πατεράκης(65΄ Τσαφαντάκης), Κουρτάκης, Κρασαγάκης