Ήττα ο ΑΟ Τυμπακίου με 2-0 από τον ΠΑΝΟΜ

mesaralive.gr  16 March, 2016 ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Φώτο: mesaralive

Την ήττα με σκορ 2-0 γνώρισε το απόγευμα του Σαββάτου ο ΑΟ Τυμπακίου από τον ΠΑΝΟΜ στα Μάλια, για την 6η αγωνιστική του ομίλου ανόδου της Α1 ΕΠΣΗ.

Στο παιχνίδι κυριάρχησε ο δυνατός άνεμος που δεν άφησε τις δύο ομάδες να παίξουν το ποδόσφαιρο που ίσως θα ήθελαν, με τους γηπεδούχους να έχουν στο πρώτο ημίχρονο ένα δοκάρι με τον Ξυλούρη.
Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 50′ ο Μανιαδάκης με σουτ μέσα από την περιοχή άνοιξε το σκορ για τον ΠΑΝΟΜ, για να έρθει στο 60′ ο Τζανάκης με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, να διαμορφώσει το τελικό 2-0.

ΠΑΝΟΜ: Μουντράκης, Ρεμπελάκης (70′ Στεφανάκης), Αργυράκης, Φανουράκης, Μπλεμένος, Πεδιωτίδης, Ντούριτς, Τζανάκης, Ξυλούρης, Μανιαδάκης, Μπελιβανάκης (65′ Αργυρός)

ΑΟ Τυμπακίου: Μυλωνάκης, Γαργανουράκης, Ντόκο, Χριστοδουλάκης, Πολυχρονάκης, Τριάντης (80′ Κιούπι), Άλλα, Θαμνόπουλος, Μαραγκάκης Αρ. (56′ Μαρακομιχελάκης), Αναγνωστάκης, Μαραγκάκης Αν.